Комерційна нерухомості в Івано-Франківську

Комерційна нерухомість на першому поверсі в Івано Франківську

Купівля комерційної нерухомості на перших поверхах в Івано-Франківську завжди було дуже перспективною справою. В умовах економічної нестабільності приватні підприємці все частіше починають роздивлятись можливість придбання комерційних приміщень: таке вкладення легко та швидко окупається.

Хто купує комерційну нерухомість в Івано-Франківську

Маленькі заробітні плати спонукають багатьох на відкриття власної справи. Це призвело до зростання у сфері малого та середнього бізнесу. З появленням великої кількості приватних підприємств виникла зацікавленість людей в придбанні та зняття в оренду комерційної нерухомості для комфортного здійснення своєї діяльності.

Придбати квартиру на першому поверху в якості комерційної нерухомості для бізнесу може будь-хто, від простого початківця до крупного діяча. У кожного представника той чи іншій сфері діяльності є свої потреби до приміщення. Наприклад, для організування майстерні або аптеки достатньо площі від 30 до 40 кв.м., продуктовому магазину знадобиться комерційна нерухомість від 50 кв.м.

Ринок первинної та вторинної комерційної нерухомості в Івано-Франківську

Комерційна нерухомість містить в собі об’єкти, здатні приносити дохід своїм власникам і передбачає один із способів інвестування капіталу. Буває:

 1. Первинний ринок – сукупність угод, чинених з новоствореними та приватизованими об’єктами, які ще не знаходились в експлуатації.

 2. Вторинний ринок – угоди, які здійснюються з вже створеними об’єктами. Такі приміщення знаходяться в експлуатації і зв’язані з перепродажем, обміном від одного власника до іншого.

Івано-Франківськ – економічно активне місто, з гарними умовами для розвитку бізнесу, це тягне за собою необхідність будівництва нових приміщень. Якщо проаналізувати місцевий ринок нерухомості, то можна побачити таку картину:

 1. Найбільш популярним місцем розташування комерційної нерухомості є центральна частина міста, прохідні вулиці. Це пояснюється високою концентрацією руху. Але весь центр вже настільки переповнений офісними і магазинними приміщеннями, що знайти нове, не використане та ще і за адекватною ціною не реально.

 2. Поступово обласний центр розширюється, завдяки цьому мешканці надають перевагу купівлі житла на околиці міста. Велика кількість первинної комерційної нерухомості в Івано-Франківську продається саме там.

 3. Ближче до центру ціна на комерційну нерухомість зростає. Наприклад, по вул. Незалежності (стометрівка) приміщення площею 56 кв.м. можна купити, витративши близько $50000. На вул. Хіміків (Пасічна) офіс на першому поверсі такої ж площі продається за $18000.

Призначення комерційна нерухомість у новобудовах

Приклади використання комерційної нерухомості в Івано ФранківськуАктивне будівництво нових жилих комплексів передбачає з’явлення магазинів, підприємств і компаній, які надають послуги населенню. Для відкриття торговельної точки чи офісу необхідна відповідна площа. Тому в багатьох сучасних новобудовах комерційна нерухомість користується підвищеним попитом. Продаж комерційних приміщень в Івано-Франківську здійснюється для надання різноманітних послуг населенню та відкриття таких закладів:

 • аптеки;
 • офіси;
 • медичні центри, стоматологічні кабінети;
 • навчальні заклади: міні дитячі садки, розважальні центри для дітей, курси іноземних мов;
 • магазини;
 • майстерні;
 • склади, підсобні приміщення;
 • кафе, ресторани;
 • комерційна нерухомість під виробничі приміщення.

Комерційна нерухомість у новобудові без посередників – перспективно

Приміщення в новобудовах, призначені для використання в комерційних цілях, є відмінним стартом для початку прибуткового бізнесу. Це обумовлюється наступними перевагами первинного ринку комерційної нерухомості:

 1. Нові стандарти будівництва забезпечують використання комерційної нерухомості довгий час, не вдаючись до поточного і тим більш капітального ремонту.

 2. Використання сучасних матеріалів забезпечує енергоефективність і економічність.

 3. Обов’язкова наявність індивідуального опалення.

 4. Новобудови будуються переважно в сучасних районах, які стрімко розвиваються і заселяються перспективним поколінням.

 5. Навколо новобудов швидко розвивається інфраструктура, що надає можливості для ведення прибуткового бізнесу.

Ціни на комерційну нерухомість в Івано-Франківську

Традиційно, ціни на первинному ринку нижче ніж на вторинному. В Івано-Франківську комерційну нерухомість можна придбати, починаючи від $300 за 1кв. м. і до $1000. Ціна на приміщення може залежить від:

 • район забудови;
 • оснащення будівлі;
 • потужність потоку людей;
 • використані матеріали;
 • курс валюти.

Чому слід купувати комерційну нерухомість в компанії «Спілка забудівників»

В Івано-Франківську дуже багато будівельних компаній, але «Спілка забудівників» має значні переваги. Якщо вам необхідна комерційна нерухомість, звертайтесь саме до нас, тому що:

 1. Ми зводимо новобудови на земельній ділянці близько до центральної частини міста, там де є велике скупчення людей. Наразі забудовуються вулиці Мельника, Галицька, Євгена Коновальця (біля «Великої Кишені»).

 2. >Використання найсучасніших матеріалів дає гарантію якості та довговічності експлуатації комерційної нерухомості.

 3. Безпроблемне документальне оформлення.

 4. Комерційна нерухомість на перших поверхах має окремі входи.

 5. Ми не маємо потреби в послугах посередників, тому наші ціни на комерційну нерухомість нижче ніж в інших компаніях. Наприклад, мінімальна ціна послуг ріелтора складає 3% від вартості угоди. При вартості квартири $40000 ви переплачуєте $1200. А тепер уявіть, як можна використати ці кошти для розвитку власного бізнесу в Івано-Франківську.