Аналіз ринку нерухомості в Івано-Франківську

Нерухомість в Івано-Франківську

Вкладання грошей в нерухомість Івано-Франківська – дуже відповідальний, енергоємкий і не дешевий крок. Дізнайтесь, як планувати придбання житла, до кого звернутись в першу чергу, які є ризики і переваги на ринку нерухомості.

До яких забудовників Івано-Франківська слід звертатися

Серед міст Західної України Івано-Франківськ визнане таким, що найбільш динамічно розвивається. Згідно даних моніторингу відчизняних та іноземних фахівців, у 2016 році темп приросту населення становить 2,3% – що становить абсолютний рекорд серед міст України. Така популярніть зумовлена вдалим географічним розташуванням, позитивними природними факторами, та екологічною обстановкою – найкращою серед обласних центрів України. Динаміка приросту населення за рахунок працездатних осіб провокує розвиток малого та середнього бізнесу, об’єктів інфраструктури, тощо. Для того, щоб задовльнити попит на житло в Івано-Франківську діє більш ніж 30 компаній-забудовників, що також є рекордом, зважаючи на кількість населення у обласному центрі.

Вірний підхід в пошуку нерухомості в Івано-Франківську передбачає грамотне планування перед купівлею. Не кожному під силу здійснити це, адже не завжди вдається визначитись зі своїми потребами. На сьогоднішньому ринку нерухомості є багато професійних фірм, які залюбки допоможуть вам. Але як не розгубитися в такій кількості забудовників, де знайти найвигідніші умови і мінімум ризиків? Виходячи з нашого багаторічного досвіду роботи (понад десяти років) і по відгукам наших клієнтів, в компанії “Спілка забудівників” є значні особливості перед іншими фірмами тієй же направленності:

 1. Наша компанія займається продажем нерухомості в Івано-Франківську без посередників. Це великий плюс, адже таким чином ми напряму спілкуємось з нашими потенційними покупцями. Це дає змогу краще дізнатися побажання, можливості і погляд клієнта. Також, ми заощаджуємо кошти наших покупців.
 2. На ринку нерухомості в нас є багато конкурентів. Завдяки цьому наша компанія розвивається щодня, щоб ви обрали саме нас.
 3. Розплатитися одноразово за купівлю житла не кожному по кишені, тому наша компанія завжди готова іти на зустріч потребуючим: надає змогу купити нерухомість в Івано-Франківську в розстрочку.
 4. Спрощена юридична система оформлення документації на право власності.
 5. “Спілка забудівників” займається продажем не тільки житлової, але й комерційної нерухомості і гаражів.
 6. В нашій команді працюють молоді, креативні архітектори, тому новозведені будинки відрізняються сучасним дизайном, в якому переважають теплі кольори і легкість архітектурних форм.
 7. В будівництві ми дотримуємося всіх встановлених стандартів і норм, завдяки цьому ми використовуємо тільки нові технології.
 8. При зведенні будинків в Івано-Франківську, ми використовуємо сертифікаовані екологічні матеріали.
 9. Будуємо тільки на тих земельних ділянках, які розташовані в перспективних районах містах: в центрі чи в пішої досяжності від нього.
 10. Багато уваги приділяємо якості комунікацій в квартирах: встановлюємо металопластикові вікна, броньвані двері, опалювальні котли, лічильники на газ, воду та електрику.
 11. Поштукатурені стіни та рівна підлога в кімнатах квартири дають змогу новим мешканцям зробити ремонт в приміщенні на будь-який смак.

Переваги та недоліки агенств нерухомості

Агенства нерухомості в Івано-Франківську наразі є дуже популярною організацією: ці комерційні структури допомагають купувати житло, не витрачаючи на його пошук багато часу. Робота реєлтора іноді буває дуже доречною:

 • при терміновому пошуку квартири на вторинному ринку;
 • в агенції нерухомості Івано-Франківська є велика база різноманітної нерухомості, починаючи від особняків до елітних квартир в новобудовах;
 • агенство має захищати економічні та правові інтереси покупця;
 • реєлтор повинен перевіряти істинність пакету документів, перевіряти юридичну “чистоту” квартири.

Чому не слід користуватись послугами агенства нерухомості:

 1. Зайві витрати. При купівлі квартири за послуги реєлтора необхідно сплатити до 3% комісійних.
 2. Є ймовірність натрапити на некомпетентних та недобросовісних реєлторів. Часто можна почути відгуки від незадовільних громадян, яких ошукали шахраї під виглядом агенства.
 3. В будь-якому випадку відповідальність за укладання угоди полягає на плечі покупця. При виникненні проблем, непорозумінь ні про яку юридичну та фінансову відповідальність агенство нерухомості не може бути й мови, тому що договір складається між продавцем і покупцем.
 4. Зазвичай, реєлтор, щоб заволодіти клієнтом, не освітлює негативні якості конкретного житла, акцентуючи увагу тільки на вигідних характеристиках.

Ціни на житло первинного та вторинного ринку

Ціни на житлову нерухомість в Івано-ФранківськуЦіна на нерухомість в Івано-Франківську в новобудові складає від $400 до $600 за один квадратний метр. А квартиру на вторинному ринку можна придбати відповідно від якості ремонту і кількості кімнат:

 • однокімнатна – $20 000- $25 000;
 • двокімнатна – $30 000 – $35 000;
 • трьохкімнатна – від $50 000 і далі.

Ця вартість в формується завдяки тотожним факторам:

 • місце розташування будинку;
 • наявність та якість комунікацій;
 • зручність інфраструтури;
 • віддаленість житла від центру міста;
 • поверх;
 • стан прибудинкової території.

Ціни на гаражі та комерційну нерухомість

Якщо ви плануєте купити гараж в Івано-Франківську, ви повинні знати, що його вартість в новобудові складає в середньому $500 за 1 м.кв. Таку суму готові платити ті, хто бажає комфортно розташовувати своє авто, мати додаткову площу для зберігання речей, консервації. Ціна на гараж на вторинному ринку івано-франківщини буде складати від $3 000 і буде залежати від:

 • місця розташування;
 • наявності оглядової ями;
 • наявності додаткових комунікацій (електрика, водопостачання);
 • наявність професійного обладнання або можливість його використання;
 • наявність та стан запорної арматури;
 • наявність сигналізації;
 • висота стелі та розміри воріт.

Вартість комерційної нерухомості в Івано-Франківських новобудовах становить від $700 до $1 000 за 1 м. кв. Ця цифра залежить від:

 • місце розташування будинку, наскільки активний трафік навколо нього;
 • місця розташування виходу;
 • можливості розміщення реклами.

Будівельна компанія “Спілка забудівників” в своїх новобудовах пропонує комерційну нерухомість в затишних районах, розташованих недалеко від центру. Наприклад, по вул. Йосифа Сліпого, 26 ви можете придбати приміщення на першому поверсі для відкриття офісу або ведення приватного бізнесу. Цей район має активну проходимість, зручну транспортну розв’язку. Для придбання комерційної нерухомості також є зручним квартал “Київський”, який розташувався по вул. Коновальця – Дудаєва. В цьому затишному районі вас очікує найсприятливіша атмосфера для розвитку бізнесу.