Квартири з розтермінуванням в Івано-Франківську

Іпотечний кредит на квартиру в Івано-Франківську

Щоб придбати нерухомість, український громадянин збирає кошти не один рік, заощаджуючи при цьому на всьому. Але бувають випадки, коли житло необхідно терміново. Не в кожного є можливість придбати нерухомість одразу за повну суму. Тоді можна скористуватись послугами фінанових організацій і купити квартиру з розтермінуванням в Івано-Франківську. Дізнайтесь, чи можливо це зробити в наш час без проблем і ризиків.

Наскільки вигідно брати іпотечний кредит для купівлі квартири

Давайте розберемося, що таке іпотечний кредит. Ця банківська операція являє собою цілевий кредит, який надається фізичній особі, яка бажає придбати нерухомість. Банк надає людині необхідну суму коштів, а житло бере в якості застави, що купується, до того часу, поки борг не буде виплачений. Умовою такого кредиту є обов’язковий перший внесок, який складає незначний процент від вартості квартири (зазвичай від 10 до 60%), невеликі відсоткові ставки та довгий строк погашення боргу (до 30 років).

При оформленні кредиту на квартиру в місті Івано-Франківськ ризик того, що вас можуть обдурити зводиться до мінімуму, адже перевіркою житла займається і страхова компанія, і організація, яка надає кредит. Такий кредит відлякує потенційних покупців такими недоліками:

  1. Наданням величезного пакету документів, які треба зібрати для погодження вашої заявки.

  2. Обов’язкове проходження багаточисельних комісій та оформлення страховок. Але ці незручності є причиною маленьких відсоткових ставок, адже банк отримує всю необхідну інформацію від позичальника.

  3. В Івано-Франківську ви можете купити в кредит лише ту квартиру, яку схвалить банк.

  4. Достатньо жорсткі вимоги до позичальника: офіційно підтверджені доходи, наявність постійної прописки в Івано-Франківську та додаткового майна, враховуються доходи членів сім’ї.

  5. До погашення кредиту ви не маєте право здійснювати будь-які операції з квартирою, яка знаходиться в заставі. Щоб здати в оренду, продати, зробити перепланування, треба брати згоду банку.

Які банки надають можливість взяти кредит

Наразі іпотечний ринок не дуже активний, це пов’язано з малою можливістю громадян повертати борги. Але, щоб купити квартиру в Івано-Франківську в новобудові, можна скористатися послугами великих банків. Для зручності, надамо інформацію у вигляді таблиці

:

Назва банку Мін. ставка Термін виплати (в роках) % першого взносу
Іпотечний кредит від Альфа банку для придбання житла від Спілки Забудівників 12% 15 30%
Український Професійний банк співпрацює зі Спілкою Забудовників Івано Франківськ 24% 1 – 10 50%
Ощадбанк надає кредити для купівлі житла від Спілки Забудівників 17% 20 10 – 30%
Дельта Банк має пільгові відсоткові ставки для купівлі житла від Спілки Забудівників 16 – 18% 1 – 10 30 – 40

Способи розтермінування виплат

Сучасний ринок нерухомості пропонує державні програми і спеціальні банківські пропозиції, наприклад, кредити на житло для молодих сімей, за допомогою яких процес купівлі житла з розтермінуванням в Івано-Франківську полегшується. Перед тим, як брати іпотечний кредит у банку і зв’язувати себе жорсткими зобов’язаннями, зверніться до компанії “Спілка забудівників”, тому що великим плюсом купівлі первинного житла у цього забудовника є можливість купити квартиру в Івано-Франківську в розстрочку.

Будівельна компанія пропонує такий варіант оплати, тому що це вигідно і потенційному покупцю і продавцю нерухомості. Наразі забудовники пропонують розтермінування до здачі будинку в експлуатацію. Такий варіант має на увазі внесення безпроцентної сплати частинами, поки будинок в процесі зведення, при умові першого внеску. Ця вартість формується по домовленності з забудовником та залежить від:

  • фінансового стану покупця;
  • місця розташування квартири;
  • кількості кімнат.

Із якою фінансовою структурою найвигидніше співпрацювати покупцю

Банки з великим небажанням надають кредитування для купівлі житлової квартири чи комерційної нерухомості в будинках, які знаходяться в процесі спорудження. В таких випадках висуваються дуже жорсткі вимоги до позичальника: від підтвердження платоспроможності до застави власного майна. На відміну від банків, Івано-Франківська будівельна компанія “Спілка забудівників” більш доброзичливо відноситься до своїх клієнтів. Для укладання угод на розстрочку необхідний мінімальний пакет документів, не треба поручників. До того ж, квартира, за яку внесений перший внесок, вже є заставним майном.