Найкращі забудовники Івано-Франківська

Конкуренти - забудовники в Івано Франківську

Незважаючи на нестабільну економічну ситуацію в країні, активність будівництва житлових об’єктів останнім часом тримається на високих позиціях. Потенційних покупців первинного житла приваблює, насамперед, ціна на нерухомість, особливо на етапі будівництва. На цьому наголошують і забудовники Івано-Франківська. Дізнайтесь, чому слід купувати квартиру у новобудові, як правильно здійснити пошук і купівлю житла.

Переваги квартири на первинному ринку

Мрія про квартиру у новобудові воліе думками багатьох молодих сімей. І це не дарма, адже переваг такого житла дуже багато:

  1. Нове сучасне планування квартири дозволяє створити інтер’єр своєї мрії.
  2. Забудовники Івано-Франківська подбали, щоб інфраструктура навколо об’єктів швидко розвивалась. Це дає можливість без проблем вирішувати різні побутові питання, діставатися до роботи, школи, дитсадка.
  3. Квартири від забудовників Івано-Франківська представлені в різноманітних варіаціях: розраховані на будь-який смак і можливість покупця.
  4. Аналіз ринку квартир в Івано-Франківську показує, що вартість житла від забудовника нижча, ніж на вторинному ринку. Різниця подекуди сягає 20%.
  5. Спрощена юридична процедура оформлення документів на право власності не відніме багато часу. Весь процес оформлення складає не більше години, вам не прийдеться вистоювати у чергах, мати справу із податковими органами та іншими державними установами.
  6. Можливість познайомитись з новими людьми та знайти друзів серед сусідів, які так само будують своє життя на новому місті.
  7. При будівництві новобудови в Івано-Франківську використовуються сучасні матеріали, завдяки яким ваше житло прослужить багато років без вкладання додаткових коштів в капітальний та поточний ремонт.
  8. Житлова нерухомість в новобудовах Івано-Франківська обладнана надійними металопластиковими вікнами, металевими вхідними дверима вітчизняного виробництва.
  9. Під’їзди відрізняються більшим простором та охайністю. Продумане планування місць загального користування дозволяє комфортно пересувати такі габаритні речі, як дитячий візок, ровер, меблі або техніку.
  10. Прибудинкова територія обладнана дитячими, спортивними майданчиками. Тут ви не знайдете жахливих клумб з «Пєтушкамі» та недоречними плодовими деревами.

Роль ріелтора в купівлі квартири

Користуючись послугами ріелтора або агентством нерухомості ви сплачуєте, як мінімум 3% від вартості угоди у кишеню цього посередника. Ця сума може бути не вказана у договорі на посередницькі послуги, або може бути вказана значно менша сума.

Наприклад, вартість обраної вами квартири становить $30 000, а в договорі з агентством вказано, що ви сплачуєте тільки 1 000 грн. за їх послуги. Це означає, що решту ($850) ріелтор отримує після завершення угоди від забудовника. Таким чином, ви все одно сплачуєте ті ж 3% комісійних.

Які переваги має придбання квартири у «Спілки Забудівників»

Найвищою цінністю наша компанія визнає комфорт наших клієнтів. І це стосується не тільки самих квартир. Наші клієнти опиняються в комфортних умовах, починаючи з візиту в наш офіс. Кожен з наших менеджерів залюбки поспілкується за чашкою ароматної кави та надасть всю необхідну інформацію о проектах, покаже документацію, сертифікати, тощо. Якщо вам важко визначитись з вибором, то наші співробітники нададуть всі можливі пропозиції.

Проживання в комфортних умовах – це не тільки сучасне планування квартири, але й розвинена інфраструктура, обладнана всім необхідним прибудинкова територія. Наша компанія намагається розрахувати всі комунікації та площі таким чином, щоб комфорт однієї людини не заважав іншим.

Наприклад, у нашому житловому кварталі “Київський” будинки мають гаражі. Але ми розуміємо, що не всі мешканці можуть дозволити собі придбати гараж в новобудові, тому ми обладнали місце для паркування. Як видно на фото, припарковані машини не заважають іншим мешканцям будинку.

Ще однією з конкурентних переваг є те, що наші будинки зводяться у межах пішої доступності до центру міста: