НОВЕ ЖИТТЯ УКРАЇНЦІВ ЗІ СХОДУ

НОВЕ ЖИТТЯ УКРАЇНЦІВ ЗІ СХОДУ

Нове життя українців зі сходу. У цей важкий час багато українців переїжджають з “гарячих” точок до Івано-Франківська й одним із першочергових завдань для них є вибір житла. Будівельна компанія “Спілка забудівників” пропонує сучасні квартири у житловому районі “Княгинин” та житловому комплексі “Містечко Центральне”, що знаходяться в центрі міста.

Теплі й просторі кімнати, зручні планування з балконами та лоджіями, дворівневі видові квартири – усе продумано для максимального комфорту власників. А щоб вам було простіше, пропонуємо опцію “квартира з ремонтом під ключ”.

Наші райони об’єднують всю Україну, адже окрім прикарпатців, їх обирають мешканці Києва, Донецька, Запоріжжя, Луганська, Харкова та Миколаєва.

На фото уродженець Донецька Дмитро Сірман. У 2014 він переїхав до Харкова, а цього року – до Івано-Франківська, де розпочав нове життя у нашому житловому районі “Княгинин”. Обрав саме його, адже окрім квартир сподобались підхід до будівництва, наявність підземного паркінгу, відсутність автомобілів у дворах та будівництво величезного ТРЦ.

У житловому комплексі “Містечко Центральне” панує своя особлива атмосфера. Сучасні спортивні та дитячі майданчики у дворах є справжньою знахідкою для малечі, а підземні паркінги – для власників авто. Зараз тут активно розвивається бізнес та будується приватна гімназія.

Бажаєте стати частинкою наших об’єктів? Телефонуйте, менеджери з продажу допоможуть з вибором ідеального житла для вас:

+380 96 2000 777
+380 97 2000 777
м. Івано-Франківськ, вул. Княгинин, 44.

+38 050 087 77 77
м. Івано-Франківськ, вул. Височана, 18.