ПЕРЕВАГИ ТРИКІМНАТНИХ КВАРТИР

ПЕРЕВАГИ ТРИКІМНАТНИХ КВАРТИР

Переваги трикімнатних квартир. Трикімнатна квартира в житловому комплексі “Містечко Центральне” та житловому районі “Княгинин” від будівельної компанії “Спілка забудівників” це чудовий вибір для великої сім’ї!

Наші квартири з просторими кімнатами, панорамними лоджіями та цікавим плануванням стануть справжнім щастям для людей, які шукають комфортне житло. Тут вам не потрібно морочитися, як розставити меблі, щоб все вмістилося, адже головними перевагами таких квартир є місткість та багатофункціональність. 

А ще ми подбали про те, щоб кожен член сім’ї почувався тут комфортно і відчув, що таке ідеальне житло. Саме в цих квартирах ви можете завести собі домашнього улюбленця і не хвилюватися, що йому буде тісно.

Пропонуємо сучасні квартири в центрі міста. Доступні варіанти площею від 86 м² до 90 м² у ЖК “Містечко Центральне” та від 81,4 м² до 91 м² у ЖР “Княгинин”.

Трикімнатні квартири від БК “Спілка забудівників” – це не тільки сучасне будівництво та комфорт, але й насолода від внутрішніх дворів, підземних паркінгів та розвиненої інфраструктури об’єктів.

Обирайте надійного забудовника! Телефонуйте у відділ продажу за номерами:

+380 96 2000 777
+380 97 2000 777
 м. Івано-Франківськ, вул. Княгинин, 44.

+38 050 087 77 77
м. Івано-Франківськ, вул. Височана, 18.