ПЛАНОВЕ БУДІВНИЦТВО ЖИТЛОВОГО КОМПЛЕКСУ

ПЛАНОВЕ БУДІВНИЦТВО ЖИТЛОВОГО КОМПЛЕКСУ

Планове будівництво житлового комплексу. Житловий комплекс “Містечко Центральне” від надійної будівельної компанії “Спілка забудівників” вже на фінальній стадії будівництва!

Наразі тут ведеться зведення останніх секцій – 13, 16, 17, 18 та 19. Тривають загальнобудівельні роботи на 13, 16, 17, 18, 19 секціях, на 14 та 15 секціях виконується монтаж міжкімнатних стін з пазогребневих гіпсових блоків верхніх поверхів та штукатурні роботи, на 20 секції продовжується будівництво комерційних приміщень, на 36 – завершуються фасадні роботи.

Крім того, ведуться роботи по паркінгу №4, зокрема – залито підпірні стінки в’їзду, проведено підготовку до облаштування стяжки паркінгу та виконано вирівнювання основи паркінгу у нижньому рівні.

Завершено благоустрій двору №2.

До вашої уваги свіжий фотозвіт з будівельного майданчика!

У ЖК “Містечко Центральне” є все необхідне для того, щоб мешканці насолоджувалися життям, навіть не виходячи за його межі. Станьте частинкою нашого комплексу! За інформацією про вартість та актуальні планування телефонуйте у відділ продажу, наші менеджери підберуть ідеальне планування саме для вас:

+38 050 087 77 77
м. Івано-Франківськ, вул. Височана, 18.