РОБІТ БАГАТО, А ПРОФЕСІЯ ОДНА ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО СВЯТА – “ДНЯ БУДІВЕЛЬНИКА”

РОБІТ БАГАТО, А ПРОФЕСІЯ ОДНА ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО СВЯТА - "ДНЯ БУДІВЕЛЬНИКА"

Робіт багато, а професія одна. Це – будівельник.

Незабаром ми відзначатимемо дуже важливе свято для нашої компанії – День Будівельника. Ми пишаємося своїми працівниками й хочемо, щоб ви знали про них більше!

Тож, з нагоди такого визначного Дня, розпочинаємо знайомити вас з нашою командою будівельників, за участі яких щодня розбудовуються житлові об’єкти будівельної компанії “Спілка забудівників”. 

Перед вами Василь Пристаєцький – найкращий муляр-бригадир будівельної дільниці №1, який завершував будівництво 21, 22 та 23 корпусів ЖК “Містечко Центральне”, а зараз виконує будівництво 10 корпусу ЖР “Княгинин”. Саме він заклав перший наріжний камінь цього будинку і продовжив його зведення разом зі своєю бригадою.

Це справжній професіонал своєї справи. Працює у компанії 6 років і за цей час зробив дуже цінний вклад у будівництво наших об’єктів.

Будівельна компанія “Спілка забудівників” – будуємо якісно та надійно!

РОБІТ БАГАТО, А ПРОФЕСІЯ ОДНА ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО СВЯТА - "ДНЯ БУДІВЕЛЬНИКА" РОБІТ БАГАТО, А ПРОФЕСІЯ ОДНА ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО СВЯТА - "ДНЯ БУДІВЕЛЬНИКА" РОБІТ БАГАТО, А ПРОФЕСІЯ ОДНА ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО СВЯТА - "ДНЯ БУДІВЕЛЬНИКА"