«Спілка забудівників» споруджує в Івано-Франківську водопровідну насосну станцію

«Спілка забудівників» споруджує в Івано-Франківську водопровідну насосну станцію

Будівельна компанія «Спілка забудівників» спільно із КП «Івано-Франківськводоекотехпром» та за сприяння міського голови Руслана Марцінківа споруджують в Івано-Франківську водопровідну насосну станцію на вулиці Целевича.

Необхідність будівництва станції, як розповідають у КП «Івано-Франківськводоекотехпром», зумовлена тим, що мікрорайон Пасічна за останній десяток років масштабно розбудовується, а відтак суттєво зросла потреба у водозабезпеченні.

«Існуюча водопровідна насосна станція по вулиці Целевича є технічно застарілою та, виходячи із її потужності, вона не має змоги забезпечити питною водою житлову забудову мікрорайону», – говорять на підприємстві.

Відтак, в 2015 році ТзОВ «Спілка забудівників» розпочала роботи по будівництву І черги станції. Згідно плану передбачено зведення побутового корпусу, машинної зали, захисної дамби, прокладення інженерних мереж та благоустрою території.

Завершення робіт у першій черзі, як зазначають у будівельній компанії, передбачено на кінець 2017 – початок 2018 років.

У другій черзі планується спорудження резервуару чистої води, об’ємом 10 тис.м3 води.

За час будівництва водопровідної насосної станції ТзОВ «Спілка забудівників» вклала 6,5 млн.грн.

До слова, потужність водопровідної насосної станції становить 30 м.куб. на добу.

«Спілка забудівників» споруджує в Івано-Франківську водопровідну насосну станцію «Спілка забудівників» споруджує в Івано-Франківську водопровідну насосну станцію «Спілка забудівників» споруджує в Івано-Франківську водопровідну насосну станцію «Спілка забудівників» споруджує в Івано-Франківську водопровідну насосну станцію «Спілка забудівників» споруджує в Івано-Франківську водопровідну насосну станцію «Спілка забудівників» споруджує в Івано-Франківську водопровідну насосну станцію «Спілка забудівників» споруджує в Івано-Франківську водопровідну насосну станцію «Спілка забудівників» споруджує в Івано-Франківську водопровідну насосну станцію «Спілка забудівників» споруджує в Івано-Франківську водопровідну насосну станцію