Новобудова або вторинне житло – що краще для молодої родини?

Новобудова або вторинне житло – що краще для молодої родини?

Кожне молоде подружжя мріє про власне гніздечко. Та коли постає питання – яке саме житло обрати, думки часто різняться. Тож, ми пропонуємо дізнатися про квартири у новобудовах, відзначити їхні плюси та мінуси.

Переваги квартири у новому будинку

Така квартира – це, як правило, просторе приміщення в будинку, що зводиться з використанням сучасних матеріалів і технологій. Нерідко квартири в новобудовах бувають вільного планування, а значить, власники житла можуть облаштувати простір за своїм смаком. Наприклад, новостройки метро преображенская площадь збудовані на будь-який смак майбутніх мешканців.

Пластикові вікна, прилади обліку, навіть засклена лоджія – все це є в квартирах новобудов. А буває так, що будівельна компанія, відповідно до проекту, здає будинок з повною обробкою квартир: в квартирах поклеєні шпалери, покладений ламінат, а у ванній – керамічна плитка, змонтована натяжна стеля, встановлені вхідні та міжкімнатні двері, сантехнічне обладнання. І це означає, що сім’ї, що купила таке житло, не доведеться витрачати час і гроші на ремонт – можна відразу в’їхати і жити.

Зрозуміло, в новобудові нові, не зношені, інженерні мережі та комунікації, у відмінному стані покрівля, фасад, ліфт. А електропроводка розрахована на сучасні потужності домашнього електрообладнання.

Варто відзначити і такий факт. Новобудови здаються з упорядкованою прилеглою територією, включаючи парковку, а значить, автомобілі мешканців будинку не будуть безладно «товпитися» у дворі, обмежуючи в’їзд-виїзд один одному.

Якщо говорити про інфраструктуру, то потрібно сказати, що часто новобудови зводяться в місцях, де вона налагоджена (є шкільні, дошкільні та медичні установи, магазини і транспортна розв’язка).

Що стосується юридично-правового аспекту придбання нерухомості в новобудові, то зручність полягає в тому, що не доведеться відстежувати «історію» такої квартири, перевіряючи її «юридичну чистоту».

Важливий момент: вартість квартири в новобудові нижче, ніж житла на вторинному ринку. А якщо укласти договір з компанією-забудовником під час будівництва багатоквартирного будинку, то вартість квадратного метра буде істотно нижче, ніж після здачі будинку в експлуатацію.

І ще. Як правило, соціальний рівень громадян, які придбавають квартиру в новобудові, приблизно однаковий, отже, можна уникнути небажаного сусідства.

Мінуси квартири в новобудові

Часто такі будинки здаються лише з чорновою обробкою, а значить, доведеться викласти чималеньку суму на ремонт і витратити на всі ремонтно-оздоблювальні роботи, можливо, не один рік. В’їхати для проживання в квартиру вийде не скоро.

Не завжди можна знайти новобудову саме в тому районі, який зручний для проживання саме вам. Часом нові будинки зводяться у віддалених районах, що незручно родині, яка шукає житло в центральних районах міста.

Бувають випадки, коли новобудова здається не в той термін, який обговорювався спочатку, а значно пізніше.