ЗНИЖКИ НА ЖИТЛО ДЛЯ ВІЙСЬКОВИХ

ЗНИЖКИ НА ЖИТЛО ДЛЯ ВІЙСЬКОВИХ

Знижки на житло для військових. Будівельна компанія “Спілка забудівників” нагадує, що знижки на квартири для військовослужбовців та членів їхніх сімей тривають.

Ми прагнемо, щоб усі військові відчували нашу вдячність та підтримку! Саме тому пропонуємо унікальну можливість придбання якісного та сучасного житла в центрі Івано-Франківська зі знижкою -1000 гривень на кожен метр квадратний.

Також можливе безвідсоткове розтермінування оплати на вигідних умовах. Перший внесок за обрану квартиру має становити не менше 50% від вартості, а решта суми оплачується за індивідуальним графіком.

Доступний широкий вибір зручних планувань одно, дво та трикімнатних квартир з лоджіями й балконами у житловому комплексі “Містечко Центральне” та житловому районі “Княгинин”, які є самодостатніми районами з власною інфраструктурою.

Встигніть обрати житло для своєї сім’ї! Акція триває до 28.02.23.

Крім того, для сімей військових ми влаштовуємо консультативну та організаційну допомогу при всьому комплексі ремонтних робіт. За детальнішою інформацією телефонуйте у відділ продажу, наші менеджери допоможуть вам з вибором:

+38 050 087 77 77
м. Івано-Франківськ, вул. Височана, 18.

+380 96 2000 777
+380 97 2000 777
м. Івано-Франківськ, вул. Княгинин, 44.