Повернутися до всіх новин

2024-04-18

6 кроків до омріяного житла з БК “Спілка забудівників”

6 кроків до омріяного житла з БК “Спілка забудівників”. Мрієте про власне житло, але не знаєте з чого почати? Процес придбання нерухомості може здатися складним. Але з нами він стане простим та зрозумілим!

Давайте разом пройдемо цей шлях:

1. Зустріч з менеджером. Зверніться до нашого професійного менеджера з продажу. Він допоможе вам визначитися з основними критеріями вашого майбутнього житла. Не соромтесь запитувати, він з радістю відповість на всі запитання.

2. Підбір варіантів. Разом з менеджером ви підберете оптимальне планування, поверх і ціновий діапазон, що відповідає вашим потребам.

3. Огляд на будівництві. Ми організуємо зустріч на будівельному майданчику, де ви зможете на власні очі побачити розташування, переваги житлового об’єкту та інші важливі деталі вашого майбутнього житла.

4. Ознайомлення з договором. Перед підписанням договору ви матимете повний доступ до всіх документів та консультації щодо можливих варіантів придбання. Наступний крок – підписання угоди.

5. Оплата. Здійснення платежів зручним для вас способом. Наголошуємо, що у нас діють акції на нерухомість, а також доступне безвідсоткове розтермінування.

6. Прийом-передача житла. Після завершення усіх формальностей ми вручимо вам ключі та документи на ваше нове житло. Вітаємо вас у власному домі!

Наша компанія створює простори, що забезпечують ваші комфорт та зручність. Проєктуючи й розбудовуючи житлові райони, ми змінюємо візуально місто на краще і робимо наших покупців щасливими вдома.

Обирайте надійного забудовника – обирайте БК “Спілка забудівників”!