ПРО КОМПАНІЮ

Будівельна компанія “Спілка забудівників” створена у 2004 році.
За цей період ми збудували та здали в експлуатацію понад 30 житлових будинків, загальною кількістю більш ніж 3 000 квартир.

Уже багато років ми працюємо та розвиваємось для того, щоб наші покупці були повністю задоволені якістю своєї оселі.

Архітектори працюють над вдосконаленням планування житла.Будівельні матеріали та метод будівництва відповідають найвищим стандартам якості. Усі наші об’єкти вводяться в експлуатацію вчасно, це одна з найвагоміших наших переваг.

Саме тому 75% усіх покупців звертаються до нас по рекомендації знайомих та друзів.
За роки нашої роботи ми по праву заслужили репутацію надійної будівельної компанії, дорожимо нею та пишаємось.

Наш пріоритет – ваша довіра!

Про нас

ЧОМУ НАС ОБИРАЮТЬ?

ЯКІСТЬ – наші будинки відповідають високим стандартам якості не тільки в технології будівництва, але й в естетичному плані. Усі будинки утеплені 10 см темплоізолюючим матеріалом, мають енергозберігаючі вікна з подвійним склопакетом, усе це забезпечує високу енергоефективність.

НАДІЙНІСТЬ – на ринку первинної нерухомості Івано-Франківська працює багато компаній, у кожного свої пріоритети. Будівельна компанія «Спілка забудівників» починала свою роботу однією із перших і зараз має репутацію надійної будівельної компанії.

ДОСТУПНІСТЬ – керуючись критеріями якості, ми працюємо тільки з виробниками будівельних матеріалів, саме тому ми пропонуємо якісне житло за доступними цінами.

КОМФОРТНІСТЬ – усі наші новобудови мають облаштовані прибудинкові території з зеленими насадженнями, дитячі  майданчики, великі підземні паркінги, гаражі, для комфортності проживання мешканців є приватне ЖЕО, цілодобова охорона  та відео спостереження.
Будівельна компанія «Спілка забудівників» – якісне житло за доступною ціною

Про нас

ТОП-50 НАЙПРОГРЕСИВНІШИХ КОМПАНІЙ

“Спілка забудівників” від самого початку підтримувала ідеї “Теплого Міста”. Вони акцентують на тому, що Івано-Франківськ – це прекрасне місто, розташоване у самому центрі Європи: “Ми беремо активну участь у формуванні міста завтрашнього дня”.