Повернутися до всіх новин

2023-06-21

Активне будівництво ТРЦ “Княгинин” триває

Активне будівництво ТРЦ “Княгинин” триває. Кожного дня наші будівельники працюють над зведенням ТРЦ “Княгинин”, що розташований на перетині двох магістральних вулиць в однойменному житловому районі.

Наразі по 14, 15 та 16 корпусах тривають загальнобудівельні роботи,  монтаж вікон, влаштування чистових стяжок та монтаж внутрішніх стін торгових приміщень. Крім того, працівники мережі супермаркетів “Таврія В” ведуть роботи з облаштування приміщення, щоб запустити роботу одночасно з нашим центром.

У межах корпусу 15.1 розпочались земляні роботи щодо влаштування фундаменту чотириповерхової прибудови центру, яка слугуватиме його головною частиною. Також ведуться підготовчі роботи до облаштування благоустрою вздовж вулиці Надрічна. 

Незабаром у 14 корпусі розпочнеться монтаж ліфта, призначеного для технічного обслуговування власників торгових площ. Окрім нього, у центрі буде ще один ліфт та шість ескалаторів.

Загалом усі роботи проводяться планово, тож до кінця року в Івано-Франківську з’явиться ще один новітній центр для шопінгу та розваг!

Бажаєте розпочати свій бізнес у нашому ТРЦ “Княгинин”? Найкраща пропозиція – комерційне приміщення площею понад 800 м², що розташоване на першому поверсі центру, поруч з мережею супермаркетів “Таврія В”. Також залишилось ще декілька приміщень на другому й третьому поверхах, площею від 33,6 м² до 142,6 м².

За інформацією про актуальні планування квартир та комерційних приміщень телефонуйте:

+380 96 2000 777
+380 97 2000 777
м. Івано-Франківськ, вул. Княгинин, 44.