Повернутися до всіх новин

2023-05-02

Активне будівництво ТРЦ “Княгинин”

Активне будівництво ТРЦ “Княгинин”. Будівельна компанія “Спілка забудівників” активно працює над створенням сучасного та функціонального простору для шопінгу і розваг у житловому районі “Княгинин”.

Уже декілька тижнів тут значно збільшені темпи будівництва 14 та 15 корпусів, чотири поверхи яких відведені під ТРЦ “Княгинин”. Для цього ми суттєво збільшили постачання будматеріалів та час роботи будівельників.

Пришвидшення робіт зумовлене потребою демонтажу баштових кранів, які використовуються для будівництва вказаних корпусів, та початку будівництва головної частини ТРЦ.

Новий центр надаватиме широкий спектр послуг, адже перший поверх центру відведений під великий супермаркет, з яким вже сформовані попередні домовленості, другий і третій поверхи призначені для бутиків, а четвертий – для закладів харчування та розваг. Отже, тут буде величезний вибір одягу, взуття, іграшок, ювелірних виробів, аксесуарів, подарунків, гаджетів, кафе, ресторанів та ігрових кімнат.

Також центр буде обладнаний технологіями, що забезпечать безпеку і зручність для всіх його відвідувачів. Зокрема, він буде оснащений шістьма сучасними ескалаторами, які вже виготовляються на наше замовлення, та двома швидкісними ліфтами. Перший ліфт, вантажопідйомністю 630 кг, буде змонтований з центрального входу для відвідувачів ТРЦ, а інший, вантажопідйомністю 1000 кг, з паркінгу – для технічних потреб власників торгових площ. 

ТРЦ “Княгинин” розташований на магістральній вулиці з високим пішохідним та автомобільним трафіком. Тож ми докладаємо максимум зусиль, щоб якнайшвидше завершити будівельні роботи по центру, запустити його роботу й покращити життя мешканців не лише нашого району, але й усього Івано-Франківська!

За інформацією про актуальні планування квартир та комерційних приміщень телефонуйте:

+380 96 2000 777
+380 97 2000 777
м. Івано-Франківськ, вул. Княгинин, 44.