Повернутися до всіх новин

2023-06-22

Аналітика продажу відповідно до кількості кімнат у квартирі

Аналітика продажу відповідно до кількості кімнат у квартирі. “Спілка забудівників” є надійною будівельною компанією, яка має високий попит на ринку нерухомості. Представляємо вам короткий огляд уподобань наших покупців – яким саме квартирам вони надають перевагу.

Так, фаворитом є однокімнатні квартири, які на цей час складають 45% від усіх купівель. За ними ідуть двокімнатні квартири – 35% та трикімнатні – 20%.

Однокімнатні квартири є доступнішими в ціні й забезпечують потрібну кількість простору для окремих осіб чи пар. Завдяки функціональному плануванню мешканці можуть використати увесь простір з користю та облаштувати комфортне для себе житло.

Двокімнатні та трикімнатні квартири також є привабливими для споживачів й останнім часом ними цікавляться все більше. І це не дивно, адже більше простору надає ще більше можливостей! Ці варіанти добре підходять для тих, кому потрібен простір для сім’ї, комфортного розміщення гостей або створення домашнього офісу.

Детальніше – в інфографіці. 

Наша компанія розуміє потреби покупців і пропонує житло, яке не лише відповідає їхнім вподобанням, але й повістю задовольняє їх бачення ідеального дому! За інформацією про актуальні планування квартир  телефонуйте у відділ продажу ЖК “Містечко Центральне” та ЖР “Княгинин”:

+38 050 087 77 77
м. Івано-Франківськ, вул. Височана, 18.

+380 96 2000 777
+380 97 2000 777
м. Івано-Франківськ, вул. Княгинин, 44.