Повернутися до всіх новин

2023-06-07

Багаторічна підтримка наших спортсменів

Багаторічна підтримка наших спортсменів. Будівельна компанія “Спілка забудівників” постійно робить внесок у спортивне майбутнє нашого регіону та підтримує борців Академії боротьби Прикарпаття імені Василя Федоришина, яка є кращою в Україні.

7 червня голова правління компанії Микола Филюк зустрівся з двома борцями Академії. Це Ігор Никифорук – майстер спорту міжнародного класу, багаторазовий чемпіон України, бронзовий призер чемпіонату світу до 23 років, бронзовий призер чемпіонату Європи серед дорослих та Андрій Джелеп – майстер спорту міжнародного класу, чемпіон Європи з вільної боротьби U-23.

Спортсмени завітали, щоб висловити вдячність нашій компанії за підтримку та неоціненний внесок у їхній розвиток.

Без вас не було б нас”, – додають борці.

Хлопці часто представляють Україну на змаганнях з вільної боротьби за кордоном та майже завжди повертаються з медалями! Вони переконані, що їхня постійна участь у міжнародних змаганнях – це своєрідне нагадування світу про Україну та те, що ми вільна й демократична держава.

Ігор та Андрій є хорошим доказом того, що кропітка праця приносить вагомі результати. Борці рішуче налаштовані йти вперед, прославляти Україну і Прикарпаття зокрема, та здобувати нові нагороди. А ми – допомагатимемо їм у втіленні запланованого!

Крім того, 16-18 червня за підтримки нашої компанії в Івано-Франківську відбудеться XII Всеукраїнський юнацький турнір з вільної боротьби, присвячений ветеранам боротьби Прикарпаття та полеглим захисникам України.

БК “Спілка забудівників” будує не лише житло, але й спортивний розвиток всієї України.