Повернутися до всіх новин

2024-01-02

Безліч планів та амбіцій: до нового робочого року – готові

Безліч планів та амбіцій: до нового робочого року – готові. Новий рік, нові можливості, нові будинки! Будівельна компанія “Спілка забудівників” розпочинає новий робочий рік з великою кількістю ентузіазму та планів на майбутнє.

У 2024 році ми маємо намір продовжувати нашу місію – будувати не просто будівлі, а створювати простори, що забезпечують ваші комфорт та зручність. 

Плануємо активно розбудовувати й модернізувати наші житловий комплекс “Містечко Центральне”, який уже на завершальному етапі, та житловий район “Княгинин”. Проєктуючи такі райони, ми змінюємо візуально наше місто на краще і робимо наших покупців щасливими вдома.

На території обох комплексів є все, щоб мешканці могли насолоджуватися життям, навіть не виходячи за їх межі. Це освітні заклади, торгові центри, медичні заклади, салони краси, різноманітні магазини та заклади харчування, просторі двори з дитячими майданчиками, спортивними й відпочинковими зонами, які є вільними від автотранспорту, багатофункціональні підземні паркінги та гаражі, приватні ЖЕО, художні композиції та системи відеоспостереження.

Ми прагнемо, щоб ці об’єкти відповідали найвищим стандартам якості, безпеки та сучасності. Адже ваш комфорт та затишок – наша головна мета.

Минулого року ми реалізували безліч потужних проєктів і впевнені, що 2024 стане ще одним вдалим та плідним роком для нашої компанії.

БК “Спілка забудівників” – будуємо ваше щасливе майбутнє! За актуальною інформацією щодо квартир та комерційних приміщень телефонуйте у відділ продажу:

+380 96 2000 777
+380 97 2000 777
м. Івано-Франківськ, вул. Княгинин, 44.

+38 050 087 77 77
м. Івано-Франківськ, вул. Височана, 18