Повернутися до всіх новин

2023-11-10

Благодійні аукціони та ярмарки на підтримку “Едельвейсів”

Благодійні аукціони та ярмарки на підтримку “Едельвейсів”. Упродовж двох днів у навчальних закладах, які реалізувала будівельна компанія “Спілка забудівників”, проводились благодійні ярмарок та аукціон на підтримку ЗСУ.  

Учора захід відбувся у приватній гімназії “Крила”, що розташована у ЖР “Княгинин”, а сьогодні – у приватній гімназії “Крила”, на території ЖК “Містечко Центральне”.

Усі зібрані кошти відправлять для 10 окремої гірсько-штурмової бригади “Едельвейс”.

У рамках благодійного заходу влаштували святковий концерт, на якому гімназисти показали свої таланти.

На аукціон виставили художні твори криленят та відомих митців Івано-Франківська. Зокрема, сьогодні на аукціоні були представлені неймовірні картини голови правління БК “Спілка забудівників” Миколи Филюка та головного архітектора компанії Олександра Линди. Так, “Мить у Карпатах”, створену 1999 року, придбали за 11 000 гривень, а “Морський пейзаж” – за 7000.

До ярмарку дітки разом з вчителями та батьками готувались близько тижня. На ньому продавались хенд-мейд вироби, які виготовляв кожен клас. 

Відвідавши аукціони та ярмарки, кожен отримав незабутні емоції, а головне – підтримав наших воїнів.

Спільними зусиллями у початковій школі зібрали 167 442 гривні, а у старшій – 341 359. А це 508 801 гривня для наших захисників!

Такі заходи у наших гімназіях стали не лише важливою фінансовою допомогою для військових, але й свідченням того, що наша нація – це єдине ціле! Ми завжди готові підтримати тих, хто зараз ризикує своїми життями заради нашої безпеки. Від кожної зібраної гривні залежить наша перемога і спільними зусиллями ми наближаємось до неї! Все буде Україна!