Повернутися до всіх новин

2023-03-21

Благоустрій двору №4 у житловому комплексі

Благоустрій двору №4 у житловому комплексі. Триває процес облаштування двору №4 у житловому комплексі “Містечко Центральне”, що споруджує будівельна компанія “Спілка забудівників”.

Наші будівельники працюють з турботою про мешканців усього району та зокрема – п’яти під’їздів, які виходять у цей двір! Тож, незабаром на території комплексу постане ще один затишний двір з сучасною відпочинковою зоною, дитячими майданчиками, авторськими насадженнями та підземними паркомісцями.

Наразі тут активно ведуться роботи з благоустрою двору та будівництво підземного паркінгу №4. Усі внутрішньодворові й централізовані мережі електроживлення та каналізаційні мережі вже змонтовані. Частково виконаний благоустрій двору, повністю залитий виїзд з паркінгу та виконана підготовка до бетонування верхньої частини паркінгу, яка слугуватиме відпочинковою зоною. Триває формування в’їзду в паркінг та укладання двору бруківкою.

БК “Спілка забудівників” – створюємо комфортне житло у найменших деталях! Телефонуйте, наші менеджери підберуть ідеальне планування саме для вас:

+38 050 087 77 77
м. Івано-Франківськ, вул. Височана, 18.