Повернутися до всіх новин

2023-01-05

Чергова допомога ЗСУ для захисту українського неба

Чергова допомога ЗСУ для захисту українського неба. Будівельна компанія «Спілка забудівників» надає допомогу Збройним Силам України – для швидкого наближення перемоги.

Чергова суттєва допомога ЗСУ – це підтримка протиповітряної оборони, а саме виготовлення спеціальних прожекторів для виявлення засобів повітряного нападу противника, які летять на малих висотах.

Прожектори будуть використані для захисту Івано-Франківська.

Сьогодні ми зустрілися із представником 1 Галицько-Волинської радіотехнічної бригади Володимиром Гургулою.

За надану допомогу та наш цінний внесок для роботи захисників, він передав голові правління БК «Спілка забудівників» Миколі Филюку грамоту «За розуміння і посильний внесок в забезпечення бойової готовності військовослужбовців Повітряних Сил Збройних Сил України та за патріотичну підтримку під час протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню» від командування бригади, військової частини А4324.

Розуміємо, що зараз допомога Збройним Силам України є нашим ключовим завданням та обов’язком. Разом – до спільної перемоги!

Будівельна компанія «Спілка забудівників» – створюємо комфортне житло та закладаємо фундамент вашого мирного майбутнього.