Повернутися до всіх новин

2023-03-22

Чергова композиція в житловому районі

Чергова композиція в житловому районі. Важливим у роботі будівельної компанії “Спілка забудівників” є питання культурного розвитку житлових об’єктів. Саме тому житловий район “Княгинин” вирізняється своїми художніми надбаннями, два з яких навіть увійшли до Книги рекордів України!

Так, у цьому районі ми запланували чергову унікальну композицію під назвою “Гармонія”. Винятковість полягає в тому, що вона буде розташована на фасаді корпусу №9, який є нетиповим для району – його поверхи виконуються в трьох різних конфігураціях.

“Гармонія” – це скульптура щасливої молодої дівчини з котиком, яка стоїть на балконі, дивлячись на наш молодий район. Вона сповнена думок про спокій та любов до життя. Її внутрішня радість випромінює тепло і світло. Дівчина перебуває в гармонії з собою і це почуття заразливе.

Вона надихає всіх, хто бачить її, зупинитися, оцінити красу життя та знайти власне відчуття гармонії з собою. А це – життя у нашому житловому районі “Княгинин”! Станьте його частинкою, телефонуйте у відділ продажу, наші менеджери підберуть ідеальне житло саме для вас:

+380 96 2000 777
+380 97 2000 777
м. Івано-Франківськ, вул. Княгинин, 44.