Повернутися до всіх новин

2023-05-18

День вишиванки у приватній гімназії “Крила”

День вишиванки у приватній гімназії “Крила”. Співи, танці та дитячий щирий сміх – у приватній гімназії “Крила”, що розташована у житловому районі “Княгинин”, провели захід з нагоди Всесвітнього дня вишиванки. 

Цей захід став справжнім святом духу та традицій! Ансамбль народної музики “Бревіс” провів для діток інтерактивний концерт. Учні гімназії мали можливість не тільки послухати репертуар ансамблю, але й заспівати разом з ними сучасні українські пісні.

Родзинкою дійства стало справжнє дефіле діток та викладачів гімназії. Разом вони продемонстрували унікальність та неповторність української вишиванки!

Додамо, що будівельна компанія “Спілка забудівників” виконала будівництво та реалізацію приватної гімназії “Крила”. А 1 вересня в житловому комплексі “Містечко Центральне” відкриється ще одна приватна гімназія, для якої ми також створюємо ідеальні умови для навчання.

Крім того, на території ЖК “Зелений двір” та ЖК “Центральний” ми реалізували мережу дошкільних навчальних закладів “Вулик” з персоналізованою системою навчання.

Розуміємо, що якісна освіта є успішним стартом для дитини. Тож, нашим правилом є будівництво освітніх закладів у кожному комплексі. Це створює єдину систему виховання дітей – кращу в усьому регіоні!

БК “Спілка забудівників” – працюємо з думкою про вас! За інформацією про актуальні планування квартир телефонуйте:

+380 96 2000 777
+380 97 2000 777
м. Івано-Франківськ, вул. Княгинин, 44.

+38 050 087 77 77
м. Івано-Франківськ, вул. Височана, 18.