Повернутися до всіх новин

2023-09-01

День знань у приватній гімназії “Крила” на території ЖК “Містечко Центральне”

День знань у приватній гімназії “Крила” на території ЖК “Містечко Центральне”. Першого вересня на території житлового комплексу  “Містечко Центральне” пройшло урочисте святкування Дня знань та офіційне відкриття приватної гімназії “Крила”.

Це інноваційний освітній заклад, будівництво та реалізацію якого виконала будівельна компанія “Спілка забудівників”.Представники гімназії висловили щиру подяку генеральному директору будівельної компанії Миколі Филюку за постійну підтримку, сприяння та величезний внесок у розвиток освіти й виховання.

“Дорогі діти, перш за все, потрібно завжди бути людьми. Порядними, високими, формувати свій характер, працювати. У цьому досягаються великі вершини. Ви приречені на щастя й успіх у такій гарній школі та великій незалежній нашій державі!”, – звернувся до гімназистів Микола Филюк.

На захід завітав військовослужбовець, представник будівельної бригади, яка брала безпосередню участь у будівництві гімназії Павло Обухов.

Шановні діти та присутні, вітаю усіх із Днем знань. Бажаю діткам мирного неба та здобутків у навчанні. Поки я не потрапив на фронт, я починав будівництво цієї гімназії. Ми закладали цеглу за цеглою, збудувавши цей храм науки, що надасть дітям великі простори та здобутки у майбутньому, дорослому житті”, – зазначив військовий. 

Під час урочистостей виступив військовий оркестр 10-ої окремої гірсько-штурмової бригади “Едельвейс”. Присутні мали змогу фінансово підтримати фонд бригади та задонатити на збір дронів і квадрокоптерів під промовистою назвою “Крила”.

Одним із правил нашої компанії є будівництво освітніх закладів у кожному житловому комплексі. Це створює єдину систему виховання дітей – кращу в усьому регіоні! Так, урочистості з нагоди першого вересня відбулись у ще одній нашій гімназії “Крила”, що розташована у ЖР “Княгинин”. 

БК “Спілка забудівників” – будуємо надійне житло та квітуче майбутнє всієї України!