Повернутися до всіх новин

2023-09-01

День знань у приватній гімназії “Крила” на території ЖР “Княгинин”

День знань у приватній гімназії “Крила” на території ЖР “Княгинин”. Сьогодні на території житлового району “Княгинин” панувало свято Першого вересня! У приватній гімназії “Крила”, будівництво та реалізацію якої виконала будівельна компанія “Спілка забудівників”, відзначили День знань.

Цього року шкільний поріг переступлять аж три перших класи. Також у гімназії запустили пілотний проєкт – PreSchool для дошкільнят.

“Саме сьогодні ми чітко усвідомлюємо, що освіта – це рушійна сила для майбутнього. Розуміємо, те що ми зараз вкладемо, те і будемо бачити у нашому майбутньому. Я з впевненістю говорю, що вся наша фанатична команда прикладає максимум зусиль, щоб діти здобували якісну освіту та гармонійно розвивались”, – ділиться засновниця гімназії Наталія Ангеленюк.

Під час урочистостей виступив військовий оркестр 10-ої окремої гірсько-штурмової бригади “Едельвейс”. Присутні мали змогу фінансово підтримати фонд бригади та задонатити на збір дронів і квадрокоптерів під промовистою назвою “Крила”.

Одним із правил нашої компанії є будівництво освітніх закладів у кожному житловому комплексі. Це створює єдину систему виховання дітей – кращу в усьому регіоні! Так, урочистості з нагоди першого вересня відбулись у ще одній нашій гімназії “Крила”, що розташована у ЖК “Містечко Центральне”. 

БК “Спілка забудівників” – будуємо надійне житло та квітуче майбутнє всієї України!