Повернутися до всіх новин

2023-10-20

Дворівневі квартири з краєвидом на гори

Дворівневі квартири з краєвидом на гори. Завдяки видовим дворівневим кватирам житловий район “Княгинин” вийшов на новий рівень комфорту та функціональності.

Окрім того, що вони розташовані в одному з найкомфортніших районів для життя, наші дворівневі квартири мають чимало переваг! Зокрема:

Більше простору. Дворівневі квартири надають можливість реалізувати всі ваші дизайнерські ідеї у більш просторому середовищі. Ви можете з легкістю створити різноманітні практичні зони в сучасному стилі та облаштувати унікальний простір як для проживання, так і для роботи вдома.

Відпочинкова зона. Що може бути кращим за можливість спостерігати за неймовірним краєвидом на гори та місто з власної тераси? А нагода облаштувати на терасі відпочинкову зону неабияк розбавить вашу рутину.

Приватність. Наявність двох рівнів дозволяє вам та вашій сім’ї легше облаштувати власний простір. А відсутність сусідів зверху та видові тераси створюють відчуття проживання в приватному будинку.

Більше світла. Дворівневі квартири набагато світліші. Це забезпечує велику кількість денного світла, що створює ще більше комфорту та затишку.

Доступні квартири площею від 62 м² до 140 м², з терасами – 8-15 м².

Прагнете жити стильно та комфортно? Тоді телефонуйте у наш відділ продажу:

+380 96 2000 777
+380 97 2000 777
м. Івано-Франківськ, вул. Княгинин, 44.