Повернутися до всіх новин

2024-04-16

Електрична зарядна станція у підземному паркінгу ЖР “Княгинин”

Електрична зарядна станція у підземному паркінгу ЖР “Княгинин”. У підземному паркінгу II черги житлового району “Княгинин” з’явилася електрична зарядна станція для електромобілів. 

Серед водіїв стабільно зростає попит на електроавтомобілі. Тому ми розуміємо потребу у збільшенні зарядних станцій для цих авто. 

Відомо, що вони мають декілька переваг, які позитивно впливають на навколишнє середовище у порівнянні з традиційними автомобілями на бензині чи дизелі. Тож, такий крок зробить життя наших мешканців комфортнішим та сприятиме збереженню навколишнього середовища. 

Для зручності користувачів ми запровадили безкоштовний заїзд у паркінг. Тепер ви можете з легкістю під’їхати, зарядити свій автомобіль і насолоджуватися всіма перевагами екологічного транспорту без додаткових витрат! Шукайте наш житловий район “Княгинин” у застосунку “Eva Chargers” під номером 4683. 

Будівельна компанія “Спілка забудівників” активно працює над створенням найбільшого підземного паркінгу в регіоні на території житлового району. 

Ми забезпечуємо мешканцям не тільки зручність, але й безпеку. Наші двори вільні від автомобілів, що забезпечує безпечне і комфортне середовище для сімей з дітьми та всіх мешканців району.

Завдяки облаштуванню підземних паркінгів ми відокремлюємо автомобільний рух від житлових зон. Таким чином збільшуємо зелені й спокійні простори для відпочинку та дозвілля!