Повернутися до всіх новин

2023-03-13

Характеристика будівництва: використання гіпсо- та газоблоків

Характеристика будівництва: використання гіпсо- та газоблоків. Надійна будівельна компанія “Спілка забудівників” веде планове будівництво житлового району “Княгинин” та житлового комплексу “Містечко Центральне”.

Ми постійно зосереджуємося на питанні якості житла та його відповідності європейським стандартам. Саме тому надаємо перевагу використанню високоякісних матеріалів для будівництва міцних та безпечних будинків.

Продовжуємо розповідати про характеристику будівництва наших об’єктів!

Для зведення міжкімнатних перегородок ми використовуємо гіпсоблоки. Це екологічно-чистий та вологостійкий матеріал. Він зручний у використанні, що дозволяє підтримувати швидкі темпи будівництва. А ще, перегородка з гіпсоблоків не потребує оштукатурювання.

Враховуючи прохання покупців, наша компанія починає виконувати перегородки ще й із газоблоків. Вони такі ж якісні, як і гіпсоблоки, мають підвищену звукоізоляцію та мають суттєву перевагу – це легший матеріал, завдяки чому зменшується навантаження на будівлю.

Міцні стіни – запорука благополуччя будинку. Тож наші будівлі міцні, надійні та теплі! За інформацією про актуальні планування квартир телефонуйте:

+380 96 2000 777
+380 97 2000 777
м. Івано-Франківськ, вул. Княгинин, 44

+38 050 087 77 77
м. Івано-Франківськ, вул. Височана, 18.