Повернутися до всіх новин

2023-05-30

Характеристика будівництва: підземні паркінги

Характеристика будівництва: підземні паркінги. Надійна будівельна компанія “Спілка забудівників” використовує європейський підхід до будівництва житлового району “Княгинин” та житлового комплексу “Містечко Центральне”. Це передбачає застосування сучасних стандартів для створення комфортного та функціонального житлового середовища.

Продовжуємо розповідати про характеристику будівництва наших об’єктів! Поговоримо про підземні паркінги.

Ми використовуємо підземний простір для створення паркінгів, розвантажуючи райони від транспорту. Оскільки паркінг знаходиться під землею, верхня його частина слугує безпечною відпочинковою зоною з ігровими майданчиками для дітей різного віку, майданчиками для проведення різноманітних спортивних ігор та унікальними рекреаційними зонами з малими архітектурними формами.

У ЖК “Містечко Центральне” ми збудували п’ять підземних паркінгів на 400 паркомісць та облаштували повністю пішохідну відпочинкову зону.

У ЖР “Княгинин” триває будівництво найбільшого підземного паркінгу – до 2000 паркомісць. Частина паркінгів уже функціонує, а паралельно будуються дворівневі та трирівневі підземні паркінги, завдяки яким внутрішні двори повністю закриті від автотранспорту.

Зазначимо, що наші підземні паркінги забезпечують безпеку для автомобілів. Вони захищені від погодних умов, а також від потенційних вандалів. Паркінги оснащені цілодобовою системою охорони й відеоспостереження, засобами пожежогасіння, автоматизованим управлінням в’їзду й виїзду з використанням талонів-абонементів та аварійним виїздом.

Будівництво таких підземних паркінгів має значний вплив на інфраструктуру наших районів та на життя їх мешканців. Адже вони забезпечують ефективне використання простору та вирішують питання паркування. БК “Спілка забудівників” – будуємо з думкою про кожного мешканця! За інформацією про актуальні планування квартир телефонуйте:

+380 96 2000 777
+380 97 2000 777
м. Івано-Франківськ, вул. Княгинин, 44.

+38 050 087 77 77
м. Івано-Франківськ, вул. Височана, 18.