Повернутися до всіх новин

2023-04-12

Характеристика будівництва: рівна та якісна штукатурка під маяки

Характеристика будівництва: рівна та якісна штукатурка під маяки. Будівельна компанія “Спілка забудівників” веде планове будівництво житлового району “Княгинин” та житлового комплексу “Містечко Центральне”.

Продовжуємо розповідати про характеристику будівництва наших об’єктів! Поговоримо про рівну та якісну штукатурку під маяки.

Важливим етапом в процесі обробки цегляних капітальних та міжквартирних стін є їхнє оштукатурення. Перед оздобленням стіни наші будівельники перевіряють її на наявність будь-яких нерівностей, а при потребі – зачищують їх. Тоді стіна вже готова до оштукатурення. Його здійснюють вапняним розчином по принципу маякування. Спеціальні маяки допомагають робити поверхню ідеально рівною.

Важливо, що нанесення штукатурного шару вимагає плюсової температури, адже це впливає на якість матеріалів.

У результаті, завдяки правильному виконанню робіт, ми отримуємо гладку та рівну поверхню стін у кожній квартирі. Така стіна виглядає естетично і вже готова до подальшого ремонту.

БК “Спілка забудівників” постійно зосереджується на питанні якості житла та його відповідності європейським стандартам! Обирайте надійного забудовника та за інформацією про актуальні планування квартир телефонуйте у наш відділ продажу:

+380 96 2000 777
+380 97 2000 777
м. Івано-Франківськ, вул. Княгинин, 44.

+38 050 087 77 77
м. Івано-Франківськ, вул. Височана, 18.