Повернутися до всіх новин

2023-05-12

Характеристика будівництва: внутрішні двори

Характеристика будівництва: внутрішні двори. Будівельна компанія “Спілка забудівників” використовує європейський підхід до будівництва житлового району “Княгинин” та житлового комплексу “Містечко Центральне”.

Продовжуємо розповідати про характеристику будівництва наших об’єктів!

Кожен наш двір – це затишний простір з усім необхідним для дозвілля. Сучасні двори з дитячими майданчиками, унікальними спортивними й відпочинковими зонами вже давно стали улюбленим місцем відпочинку для кожного мешканця. А дизайнерські зелені зони забезпечують їм затишок та спокій.

Щоб розвантажити територію, у дворах обох районів облаштовані підземні паркінги. Так, у ЖК “Містечко Центральне” відпочинкова зона є домінуючою та повністю вільною від автотранспорту, а у ЖР “Княгинин” – від авто закриті цілі двори. Тож батьки спокійні за своїх діток, адже тут вони у безпеці.

Ми попіклувались, щоб навіть найменший наш житель міг знайти у дворі заняття собі до душі та зробили все, щоб малеча бавилась не в гаджетах, а з друзями на вулиці! 

Крім того, усі двори перебувають на утриманні нашого ЖЕО, тому вони завжди у доглянутому стані. 

А ще, мешканці самі відкривають у дворах кафе та мінімаркети, завдяки чому тут завжди людно й панує справжня домашня атмосфера. 

Наші двори є втіленням спокою, безпеки та затишку, адже ми працюємо з думкою про своїх мешканців! За інформацією про актуальні планування квартир телефонуйте:

+380 96 2000 777
+380 97 2000 777
м. Івано-Франківськ, вул. Княгинин, 44.

+38 050 087 77 77
м. Івано-Франківськ, вул. Височана, 18.