Повернутися до всіх новин

2023-05-22

Хід будівництва 25 корпусу

Хід будівництва 25 корпусу. Декілька тижнів тому у житловому районі “Княгинин”, що споруджує будівельна компанія “Спілка забудівників”, розпочали планове будівництво 25 корпусу.

Станом на сьогодні цокольний поверх будинку уже зведений. Наразі триває влаштування монолітного поясу цокольного поверху з послідуючими випусками колон на перший поверх. Надалі – перекриття цокольного поверху та зведення першого. Тут буде багато однокімнатних квартир, планування яких дозволять власникам з легкістю облаштувати оселю під свої потреби.

Будівництвом 25 корпусу ми завершуємо формування дворівневого підземного паркінгу №3. Важливо, що у цьому районі ми створюємо найбільший в регіоні підземний паркінг до 2000 паркомісць.

Завдяки таким паркінгам ми не лише розвантажуємо район від транспорту, але й створюємо безпечні та затишні місця для відпочинку. Адже усі двори району закриті від автотранспорту, а верхній рівень паркінгів слугує відпочинковою зоною з різноманітними дитячими й спортивними майданчиками. Так, у дворі паркінгу №3 заплановані ігрові майданчики для дітей різного віку, майданчики для проведення різноманітних спортивних ігор та унікальна відпочинкова зона.

За інформацією про актуальні планування квартир телефонуйте у відділ продажу, наші менеджери підберуть ідеальне планування саме для вас:

+380 96 2000 777
+380 97 2000 777
м. Івано-Франківськ, вул. Княгинин, 44.