Повернутися до всіх новин

2023-05-24

Хід будівництва ТРЦ “Княгинин”

Хід будівництва ТРЦ “Княгинин”. Ділимось ходом будівництва сучасного торгово-розважального центру “Княгинин”, що розташований в однойменному житловому районі на магістральній вулиці з високим автомобільним трафіком. 

Роботи по центру активно ведуться, адже його відкриття заплановане до Дня святого Миколая!

Наразі триває зведення останніх поверхів 14 та 15 корпусу, активно проводяться штукатурні роботи, заливається суха стяжка та проводиться монтаж сантехнічного обладнання.

Найближчим часом проведемо демонтаж баштових кранів, які використовуються для будівництва вказаних корпусів, та розпочнемо будівництво головної частини ТРЦ.

Ділимось світлинами з будівельного майданчика!

Новий центр надаватиме широкий спектр послуг, починаючи від магазинів модних брендів одягу та взуття до різноманітних кафе та ресторанів. Так, значна частина першого поверху викуплена всеукраїнською мережею супермаркетів “Таврія В”. Поруч доступна ще одна приваблива пропозиція – готове до продажу комерційне приміщення, площею 700 м².

Другий і третій поверхи, половина приміщень яких вже мають своїх власників, призначені для бутиків, а четвертий – для закладів харчування та розваг. Отже, тут буде величезний вибір одягу, взуття, іграшок, ювелірних виробів, аксесуарів, подарунків, побутових товарів, гаджетів, кафе, ресторанів та ігрових кімнат.

ТРЦ “Княгинин” значно покращить життя мешканців нашого району й стане популярною локацією серед франківців та гостей міста! За інформацією про актуальні планування квартир та комерційних приміщень телефонуйте:

+380 96 2000 777
+380 97 2000 777
м. Івано-Франківськ, вул. Княгинин, 44.