Повернутися до всіх новин

2023-08-04

Хід будівництва ЖК “Містечко Центральне”

Хід будівництва ЖК “Містечко Центральне”. Традиційно звітуємо щодо ходу ведення робіт у житловому комплексі “Містечко Центральне” від будівельної компанії “Спілка забудівників”.

Будівництво комплексу уже на завершальній стадії. З 43 секцій тут планово зводяться останні п’ять.

Станом на серпень:

Також ведуться фасадні роботи комерційних приміщень 20 секції. Триває будівництво підземного паркінгу №4. На території 36-38 секцій проводиться укладання бруківки. Виконано бігову доріжку відпочинкової зони паркінгу №3.

За останні тижні ми стали ще ближчими до здачі в експлуатацію приватної гімназії, запуск якої відбудеться вже цього місяця. А робітники  всеукраїнської мережі супермаркетів “Таврія В” виконали чималий обсяг робіт з облаштування їхнього приміщення у нашому торговому центрі “Київський”. Зазначимо, що урочисте відкриття супермаркету та торгового центру заплановане до Дня Незалежності України.

ЖК “Містечко Центральне” – тут панує особлива атмосфера, адже ми створили комфортний простір для життя у найменших деталях! За інформацією про актуальні планування квартир та комерційних приміщень звертайтесь у відділ продажу:

+38 050 087 77 77
м. Івано-Франківськ, вул. Височана, 18.