Повернутися до всіх новин

2023-11-16

Інноваційне внутрішнє скління ТРЦ “Княгинин”

Інноваційне внутрішнє скління ТРЦ “Княгинин”. У ТРЦ “Княгинин” триває підготовка до влаштування скляних перегородок майбутніх торгових приміщень.

Для встановлення скляного огородження ми передбачили ультрасучасну систему скління моносклом. Наразі триває процес встановлення каркасів під моноскло, а надалі – запланований сам монтаж.

Ми впевнені, що використання моноскла додасть сучасності дизайну та створить відмінну видимість і пропускання світла. Це своєю чергою забезпечить естетичний вигляд торгового залу та збільшить його простір. Відповідно – сам центр виглядатиме стильно, а створені умови будуть комфортними для покупців та персоналу.

Крім того, воно практичне у використанні та стійке до пошкоджень. Це робить його ідеальним саме для торгових приміщень з великою кількістю відвідувачів. 

Отже, це не просто дорогий та якісний матеріал, це ще й інвестиція у неповторний вигляд самого центру та його підприємств. 

Радіємо, що кожного дня наш ТРЦ змінюється на краще! До речі, тут ще залишилось декілька приміщень для вашого бізнесу. Телефонуйте у наш відділ продажу:

+380 96 2000 777
+380 97 2000 777
м. Івано-Франківськ, вул. Княгинин, 44.