Повернутися до всіх новин

2023-06-02

Комерційні приміщення у сучасному ТРЦ “Княгинин”

Комерційні приміщення у сучасному ТРЦ “Княгинин”. Будівельна компанія “Спілка забудівників” створює ідеальне середовище для старту та розвитку вашого бізнесу. Мова про сучасний торгово-розважальний центр “Княгинин”, загальною площею 8000 м², що розташований в однойменному житловому районі на магістральній вулиці міста.

Найпривабливішим комерційним приміщенням є вже готове до продажу – площею понад 800 м², яке знаходиться на нижньому рівні центру. Поруч розміщуватиметься всеукраїнська мережа супермаркетів “Таврія В”. 

Другий і третій поверхи центру призначені для бутиків, а четвертий – для закладів харчування та розваг. Значна частина комерційних приміщень уже придбана. Проте ще залишилось декілька приміщень, площею від 33,6 м² до 142,6 м².

Чому варто обрати комерційні приміщення саме у нашому центрі?

Розташування: ТРЦ знаходиться на магістральній вулиці Надрічна з високим автомобільним трафіком та на території житлового району, населення якого складатиме близько 12 000 людей.
Привабливість: наявність великого, доволі нового для міста, супермаркету однозначно привертатиме увагу покупців до усіх підприємств центру.
Різноманітність: у нашому ТРЦ буде представлений широкий спектр різних брендів та послуг, що дозволить охопити велику авдиторію потенційних клієнтів.
Модерність: приміщення будуються з використанням сучасних технологій та відповідають усім будівельним нормам.

І головне – відкриття центру заплановане вже на грудень цього року! Наразі тут активно ведуться загальнобудівельні та внутрішні оздоблювальні роботи, щоб якнайшвидше завершити будівництво центру.

Не пропустіть унікальну нагоду придбати комерційне приміщення у перспективному ТРЦ! Телефонуйте у наш відділ продажу:

+380 96 2000 777
+380 97 2000 777
м. Івано-Франківськ, вул. Княгинин, 44.