Повернутися до всіх новин

2023-04-26

Комерційні приміщення від надійного забудовника

Комерційні приміщення від надійного забудовника. Нас обирають блогери! 25 квітня на території житлового району “Княгинин” відбулося офіційне відкриття ще одного закладу – першої хайпової доставки піци та суші в Івано-Франківську “Хайп pizza & sushi”. Навіть дощова погода не завадила сотні мешканцям нашого району та міста зібратися на довгоочікуване дійство.  

Уже вкотре ЖР “Княгинин” став центром масштабного заходу, адже це вже четвертий заклад харчування, який відкрився тільки в першому корпусі нашого району. Підприємства обирають нашу комерцію для своєї діяльності, адже попри те, що район доволі молодий – увесь бізнес тут успішно функціонує.

Наші комерційні приміщення пропонують широкі можливості для бізнесу будь-якої галузі. Вони знаходяться у вигідних місцях з високим прохідним трафіком. Тож, якщо ви власник бізнесу, який шукає ідеальне місце для його розвитку, або інвестор, який бажає заробити на комерційній нерухомості, звертайтесь до нас. 

Доступний вибір сучасних планувань вже готових приміщень площею від 68 м² до 119 м² у будинку І черги та приміщень – від 33,6 м² до 142,6 м² у ТРЦ “Княгинин”, будівництво якого завершиться цього року.

Будівельна компанія “Спілка забудівників” гарантує зручну транспортну розв’язку, хорошу інфраструктуру, а головне – якість. За детальнішою інформацією звертайтесь у відділ продажу, наші менеджери підберуть комерцію саме для вашого бізнесу:

+380 96 2000 777
+380 97 2000 777
м. Івано-Франківськ, вул. Княгинин, 44.