Повернутися до всіх новин

2024-07-05

Концепція ТРЦ “Княгинин”

Концепція ТРЦ “Княгинин”. Для покращення життя мешканців ЖР “Княгинин” та формування іміджу самого району, на його території БК “Спілка забудівників” реалізувала торгово-розважальний центр “Княгинин”. Він знаходиться в епіцентрі соціального життя та виступає повноцінним осередком шопінгу, відпочинку і розваг.

Концепція ТРЦ: “Усе потрібне – в одному місці”. Вона полягає у тому, що всі підприємства центру мають забезпечувати доступ до різноманітних товарів та послуг. Великий супермаркет, побутове обслуговування, сфера банківських послуг, відпочинок та спорт, салони краси, заклади харчування, магазини та бутики різних брендів – і це все під одним дахом!

Тут уже функціонують: супермаркет однієї з найбільших мультиформатних компаній, кафе-ресторан, магазини одягу та взуття, магазин мобільних аксесуарів та дитячий творчий простір.

Сам центр обладнаний передовим технічним наповненням: ліфти та ескалатори, системи відеоспостереження, електронні замки до приміщень, системи опалення, кондиціювання та вентиляції.

Для відвідувачів та працівників облаштовані наземна та підземна паркувальні зони. Підземний паркінг сполучений з центром  за допомогою одного з двох наявних ліфтів. Звідси також є вхід до супермаркету.

ТРЦ “Княгинин” – це універсальне рішення для всіх ваших потреб! Адреса: вул. Княгинин, 44 (зі сторони вул. Надрічна), житловий район “Княгинин”, м. Івано-Франківськ.