Повернутися до всіх новин

2024-06-17

Літній ярмарок у ТРЦ “Княгинин”

Літній ярмарок у ТРЦ “Княгинин”.

Масштабна літня подія цього сезону! Запрошуємо вас на яскравий ярмарок “Літо 2024”, який відбудеться у п’ятницю, 21 червня, на другому поверсі торгово-розважального центру “Княгинин”.

Початок о 12:00.
Адреса: вул. Княгинин, 44 (зі сторони вул. Надрічна), житловий район “Княгинин”, м. Івано-Франківськ.

Різноманіття товарів і послуг від закладів центру, розваги для всієї родини від наших аніматорів та максимально святкова атмосфера – це все про ярмарок “Літо 2024”. Під час ярмарку, для діток відбудеться захоплююче Шоу Мікі Маусів. У програмі – ігри, конкурси та безкоштовний попкорн для всіх учасників.

Паралельно триватиме збір коштів на підтримку збройних сил України.

Обов’язково завітайте у кафе-ресторан “На терасі”, що розташований на четвертому поверсі центру. Тут ви зможете насолоджуватися напоями й стравами на затишній терасі, звідки відкривається неймовірний краєвид на наше місто.

Окрім того, на вулиці проходитиме сезонний ярмарок від супермаркету “Таврія В”. Тут будуть представлені різноманітні види м’яса, риби й овочів, а для діток буде безкоштовне морозиво!

Також упродовж заходу відбудеться визначення переможців та вручення подарунків учасникам розіграшу “Тиждень подарунків”, який все ще триває.

Ярмарок “Літо 2024” – це ідеальна нагода для здійснення вигідних покупок та приємного проведення часу. Чекаємо на вас 21 червня у ТРЦ “Княгинин”!