Повернутися до всіх новин

2024-03-13

Лялькова вистава “Заздрісний Котик” у ТЦ “Київський”

Лялькова вистава “Заздрісний Котик” у ТЦ “Київський”. Цієї неділі для відвідувачів торгового центру “Київський” актори Івано-Франківського академічного обласного театру ляльок ім. Марійки Підгірянки презентують виставу “Заздрісний Котик”.

Дата: неділя, 17 березня
Час: 17:00
Місце: ТЦ “Київський”, центральний вхід, житловий комплекс “Містечко Центральне”, вул. Височана, 18, м. Івано-Франківськ.

Головний герой вистави – Котик, котрий багато спить та живе у теплі й комфорті, позаздрив Псові, за те, що той за віддану службу отримав медаль. Заздрість була настільки сильною, що Котик вирішив помінятися із Псом місцями. Пес вчить його гавкати та дозволяє зайняти своє місце у будці. Унаслідок цього заздрісному Котикові доводиться спати на соломі, гризти кістку та ходити на полювання. Звісно, жодне із цих занять не приходиться Котикові до душі. Він починає розуміти, що не може впоратися із собачими обов’язками й жити по-собачому теж не хоче…

Смачним доповненням вечора стане солодка вата.

Вхід на свято безкоштовний. Захід проводиться за підтримки мережі супермаркетів “Таврія В”, дитячих магазинів “Baby time” й “Baby cool” та ТМ “Рідна земля”.

Упродовж вечора триватиме збір на підтримку Збройних сил України.

Не пропустіть такий казковий вечір! До зустрічі у нашому ТЦ “Київський”.