Повернутися до всіх новин

2023-10-16

Магічне зілля та портал бажань: у ТЦ “Київський” відбулись “Веселі розваги з монстриками” 

Магічне зілля та портал бажань: у ТЦ “Київський” відбулись “Веселі розваги з монстриками”. 15 жовтня відвідувачі торгового центру “Київський” побували у безмежно доброму та незвіданому світі монстриків. Для гостей та мешканців ЖК “Містечко Центральне” тут проходили “Веселі розваги з монстриками”. 

Під час свята наш центр перетворився на казковий світ, де кожна дитина мала можливість познайомитися з веселими та дружніми монстриками. Дітки брали участь у різноманітних іграх, конкурсах, варили магічне зілля, танцювали під запальні композиції разом зі своїми новими друзями – монстриками та навіть побували у порталі бажань. А головне – вони пройшли посвяту у монстрики, склавши справжню монстрячу клятву! 

Крім цього, на діток чекав безкоштовний попкорн від нашого солодкого спонсора супермакету “Таврія В”, а на дорослих – музичний супровід від Ольги Майхрович.

Окрім дитячого свята, ще однією визначною подією для нашого центру стало довгоочікуване відкриття салону дизайнерського жіночого одягу “Зося”. Тут пропонують дизайнерські речі та пошив одягу під замовлення.

Чергове свято стало чудовою нагодою для дітей та дорослих весело провести час, познайомитися із неймовірними персонажами та вкотре ознайомитись із центром. 

Такі заходи стають незабутніми для дітей завдяки враженням, які вони отримують тут, а ТЦ “Київський” – все популярнішим серед франківців! Отож, до зустрічі на нашому наступному святі, яке відбудеться уже 22 жовтня. Детальніше про свято розповімо згодом.