Повернутися до всіх новин

2023-10-02

Магія дитинства у ЖР “Княгинин”

Магія дитинства у ЖР “Княгинин”. Другого жовтня на території ЖР “Княгинин” з’явилась ще одна окраса району. Поруч ТРЦ “Княгинин” представили композицію під назвою “Магія дитинства”, що являє собою образ дівчинки, яка тримає у руках повітряні кульки

Відкриття композиції відбулося за участі керівництва будівельної компанії “Спілка забудівників”. На початку заходу присутні хвилиною пам’яті вшанували полеглих на російсько-українській війні захисників, працівників будівельної компанії.

“Магія дитинства” – це не просто скульптура, це символ нашого прагнення зберегти найкращі миті дитинства у серцях кожного. Вона нагадує нам про те, як важливо зберігати в собі безтурботність та віру у світле майбутнє, навіть у дорослому віці.

Ця скульптура стала можливою завдяки зусиллям нашої будівельної компанії, адже ми прагнемо культурно розвивати житлові об’єкти та робити їх ще кращими для проживання. Саме тому ЖР “Княгинин” виділяється серед інших районів своїми художніми надбаннями.

Зазначимо, що наразі активно тривають роботи з будівництва ТРЦ “Княгинин”, адже його запуск запланували вже на грудень цього року. Так, наш комфортний район стане найкращим місцем для вашого проживання!