Повернутися до всіх новин

2024-01-15

Максимально широкий спектр товарів та послуг у ТРЦ “Княгинин”

Максимально широкий спектр товарів та послуг у ТРЦ “Княгинин”. Для покращення життя мешканців ЖР “Княгинин” та формування іміджу самого району, на його території БК “Спілка забудівників” реалізувала торгово-розважальний центр “Княгинин”.

Ми розуміємо цінність часу, тому створили середовище, яке завдяки своєму розмаїттю товарів та сервісів відповідає всім вашим потребам. Його відвідувачі матимуть можливість відпочивати, відвідувати різноманітні заклади та здійснювати покупки у форматі як на “день” і “тиждень”, так і на будь-які свята.

Великий супермаркет, побутове обслуговування, сфера банківських послуг, відпочинок та спорт, салони краси й бодімодифікації, барбершопи, заклади харчування, магазини та бутики різних брендів – і це все під одним дахом!

ТРЦ “Княгинин” – це універсальне рішення для всіх ваших потреб! Він задовольнятиме запити споживачів і забезпечить покращення нашого району та Івано-Франківська загалом.

Також, ми сприяємо розвитку економіки та бізнесу, надаючи підприємцям платформу для створення або розширення власної справи. За інформацією про актуальні комерційні приміщення центру телефонуйте:

+380 96 2000 777
+380 97 2000 777
м. Івано-Франківськ, вул. Княгинин, 44.
Телеграм: t.me/spilka_zabudivnykiv