Повернутися до всіх новин

2024-03-20

“Мегашоу ведмедиків” у ТЦ “Київський”

“Мегашоу ведмедиків” у ТЦ “Київський”. Приготуйтеся до найвеселішого вихідного дня з плюшевими хедлайнерами! Цієї неділі у нашому торговому центрі “Київський” відбудеться “Мегашоу ведмедиків”. 

Дата: неділя, 24 березня
Час: 17:00
Місце: ТЦ “Київський”, центральний вхід, житловий комплекс “Містечко Центральне”, вул. Височана, 18, м. Івано-Франківськ.

На вас чекають неймовірні ведмедики, які разом з нашими ведучими зроблять цей вечір незабутнім! Вони не лише танцюватимуть та розважатимуть малечу, а й проводитимуть веселі конкурси для дітей та дорослих.

Але це ще не все! У нас також запланований майстер-клас з виготовлення пряників, де кожен зможе виявити свою творчість та приготувати смачні й красиві ласощі разом з професійними кулінарами.

У програмі:

Традиційно, упродовж вечора триватиме збір коштів на підтримку Збройних сил України.

Вхід на свято вільний. Захід проводиться за підтримки магазину дизайнерського жіночого одягу “Зося”, мережі супермаркетів “Таврія В”, центру чистої води “Екософт” та ТМ “Рідна земля”.

Не пропустіть цю можливість провести час разом з родиною та друзями у веселій та творчій атмосфері! До зустрічі у ТЦ “Київський”.