Повернутися до всіх новин

2024-02-14

Молоді сім’ї обирають житлові об’єкти БК “Спілка забудівників”

Молоді сім’ї обирають житлові об’єкти БК “Спілка забудівників”. Минулого року в День закоханих наш житловий район “Княгинин” став свідком надзвичайної та романтичної події. На видовій терасі нашої дворівневої квартири Влад Гриневич освідчився своїй коханій дівчині Діані.

На тлі розкішного краєвиду на гори та нічного міста народилась ще одна сім’я, яка згодом придбала квартиру від нашої будівельної компанії “Спілка забудівників”.

Надзвичайно раді, що для створення сім’ї, закохані обирають саме наші житлові об’єкти. ЖР “Княгинин” та ЖК “Містечко Центральне” мають значний попит, адже виділяються серед інших комплексів. Зручне розташування, власна розвинена інфраструктура, зелені зони та відмінний доступ до усіх необхідних послуг роблять наші райони ідеальним вибором для тих, хто хоче розпочати свою сімейну історію у сучасному житловому середовищі.

Бажаємо Владу та Діані, щоб їхня love story була наповнена щастям, злагодою та незабутніми моментами.

Також у цей день щиро вітаємо всіх закоханих! Любов – найбільш рушійна сила у всьому світі. Бажаємо, нехай ваші серця б’ються в одному ритмі, а кохання освітить ваш шлях у спільне щасливе майбутнє.