Повернутися до всіх новин

2023-09-07

Мурал у дворі як втілення ностальгії

Мурал у дворі як втілення ностальгії. Ми надихаємо своїх мешканців на легкість та спокій! В одному з дворів житлового району “Княгинин” уже на фінальній стадії створення муралу “Дівчина, що біжить”. Це гротескна фігура, яка спонукає до легкості та здорового способу життя.  

Митець Сергій ділиться, що ми живемо у важкий час, коли до всього хочуть прив’язати певне ідеологічне навантаження. А завдання авторів нашого проєкту – створити продукт, що нестиме естетику, легкість та не перевантажуватиме середовище.

“Дівчина, що біжить” – це відсилка до мирного часу, до минулого з меншою кількістю труднощів. Це ностальгія за легкими часами та водночас – прогнозування майбутнього, де все налагодиться.

Цей мурал передає яскраве поєднання кольорів і форм, що прикрасять наш неймовірний двір та район загалом. А незабаром тут з’являться ще дві композиції – “Магія дитинства” та “Гармонія”. 

ЖР “Княгинин” виділяється своїми художніми надбаннями, адже важливим питанням для БК “Спілка забудівників” є культурний розвиток об’єктів! 

Станьте частинкою нашого району – за інформацією про актуальні планування квартир телефонуйте:

+380 96 2000 777
+380 97 2000 777
м. Івано-Франківськ, вул. Княгинин, 44.