Повернутися до всіх новин

2023-09-26

Надійність, помножена на досвід: обирайте нашу будівельну компанію

Надійність, помножена на досвід: обирайте нашу будівельну компанію. Будівельна компанія “Спілка забудівників” успішно функціонує на ринку нерухомості уже понад 19 років. За цей період компанія збудувала та здала в експлуатацію понад 100 житлових будинків загальною кількістю понад 9 000 квартир.

Ми виконуємо повний цикл підготовчих, будівельних й організаційних робіт, забезпечуємо виготовлення та вручення власникам нерухомості документів на право власності. А при зведенні будинків дотримуємось усіх будівельних норм, втілюємо новітні технології та забезпечуємо якість і надійність житлових об’єктів!

Зараз в процесі роботи два об’єкти – ЖР “Княгинин” та ЖК “Містечко Центральне”. Це самодостатні райони з власною розвиненою інфраструктурою, яка задовольняє потреби мешканців без необхідності виходити за межі комплексів.

Планування наших квартир є функціональними та не потребують ніякого конструктивного втручання. Квартири з просторими кухнями, панорамними вікнами, вмісткими гардеробними, швидкісним інтернетом, кабельним телебаченням та аудіодомофонами повністю підходять майбутнім мешканцям.

Люди схильні довіряти компаніям, які вже перевірені часом. І наша будівельна компанія є прекрасним прикладом! Ми забезпечуємо покупцям:

Обирайте надійного забудовника! Телефонуйте у наш відділ продажу:

+380 96 2000 777
+380 97 2000 777
м. Івано-Франківськ, вул. Княгинин, 44.

+38 050 087 77 77
м. Івано-Франківськ, вул. Височана, 18.