Повернутися до всіх новин

2023-03-03

 Новий медзаклад на території комплексу

 Новий медзаклад на території комплексу. Усе більше соціальних об’єктів відкривається у житловому комплексі “Містечко Центральне” від будівельної компанії “Спілка забудівників”.

Через високу щільність заселення житлового комплексу, власна інфраструктура постійно розвивається. А нещодавно тут ще й відкрили клініку Сімейної медицини.

Власниця медичного закладу, лікар імунолог-педіатр Ірина Федорин ділиться, що обрала саме наш комплекс через зручне розташування та підхід до будівництва нерухомості. Розповідає, що їй дуже подобається приміщення: усі кабінети світлі, комфортні й теплі.

Тепер ЖК “Містечко Центральне” стало ще комфортнішим для наших жителів, адже сімейний лікар та інші спеціалісти знаходяться поруч з домом!

Загалом на території комплексу є все необхідне, щоб мешканці насолоджувалися життям, навіть не виходячи за його межі – супермаркети, магазини, дитячі та спортивні майданчики, аптеки, кав’ярні та навіть торговий центр. А з 1 вересня тут запрацює приватна гімназія з висококваліфікованими вчителями.

Телефонуйте у відділ продажу, наші менеджери підберуть ідеальне житло саме для вас:

+38 050 087 77 77
м. Івано-Франківськ, вул. Височана, 18.