Повернутися до всіх новин

2023-05-09

Новий для міста супермаркет – у нашому ТЦ “Київський”

Новий для міста супермаркет – у нашому ТЦ “Київський”. Торговий центр “Київський” від будівельної компанії “Спілка забудівників” – це понад 8000 м² різноманітних можливостей для відпочинку й шопінгу.

Сучасний та стильний торговий центр є важливою складовою житлового комплексу “Містечко Центральне” й культурно-відпочинковою зоною всього Івано-Франківська.

Уже влітку тут відбудеться урочисте відкриття першої в місті всеукраїнської мережі супермаркетів та однієї з найбільших мультиформатних компаній “Таврія В”. Це одеська мережа, яка для започаткування своєї діяльності у регіоні обрала саме наш комплекс.

Окрім супермаркету, на першому поверсі центру будуть магазини побутової техніки та спортивних товарів. Другий поверх відведений під різноманітні крамниці, бутики, кафе, ресторани та розважальні заклади. До речі, тут залишилось ще декілька комерційних приміщень площею від 42 м² до 260 м²!

Детальніше про унікальність мережі супермаркетів та самого ТЦ “Київський” розповів голова правління БК “Спілка забудівників” Микола Филюк.