Повернутися до всіх новин

2023-06-20

Новий для міста супермаркет – у нашому торговому центрі

Новий для міста супермаркет – у нашому торговому центрі. Не втомлюємось нагадувати, що до Дня Незалежності у нашому торговому центрі “Київський” відкриється всеукраїнська мережа супермаркетів “Таврія В”. Ця мережа вже представлена у Києві, Миколаєві, Харкові, Херсоні, Хмельницькому та Одесі, а тепер працюватиме ще й в Івано-Франківську!

Це нова для міста мережа, яка для започаткування своєї діяльності обрала саме наш житловий комплекс “Містечко Центральне”. До речі, декілька років тому в іншому нашому житловому кварталі “Центральний” вперше запрацювала уже відома для міста мережа супермаркетів “АТБ”.

Ми вирішили поділитися, як виглядають уже існуючі супермаркети “Таврія В”. Ловіть фотоогляд!

У нашому центрі “Таврія В” матиме широкий асортимент товарів, зокрема: м’ясо, хліб, овочі та фрукти, молочна та гастрономічна продукція, напої, побутова хімія, господарські дрібниці, фуд-простір та унікальний дизайн. Наразі тут проводяться активні роботи з облаштування супермаркету.  

Додамо, що у ТЦ “Київський” вже функціонує аптека і декілька підприємців облаштовують приміщення для своєї діяльності. Так, наступного місяця тут запрацюють декілька бутиків та кафе “Цейлон”.

Попит на вільні приміщення центру постійно зростає! Зараз ще доступні оренда декількох приміщень площею від 42 м² до 90 м² та придбання нерухомості – від 42 м² до 260 м². За детальнішою інформацією звертайтесь у відділ продажу:

+38 050 087 77 77
м. Івано-Франківськ, вул. Височана, 18.